UA  RU

МИ ВАНТАЖИМО І ПЕРЕВОЗИМО –
ВИ ЕКОНОМИТЕ!

Машина
від 130 грн/год!

(063) 720-73-44

(067) 745-00-44

(050) 277-41-20




Переїзд. Як упаковувати речі

Ви несподівано отримали спадщину чи, врешті-решт, взяли кредит – і незабаром святкуватимете новосілля. Але перед приємними клопотами, прийомом гостей і прийманням подарунків ще треба пережити квартирний переїзд. А переїзд чимось нагадує нещодавній кінець світу, що так і не відбувся, тільки в мініатюрі. Такий собі локальний катаклізм.

Переїзд

Коли дивишся на купи речей, які треба упакувати й перевезти, здається, що вони просто нікуди не помістяться. І що для упаковування всього цього знадобляться десятиріччя. Однак панікувати не слід – не все так страшно. Насамперед подумайте – а чи всі речі варто перевозити? Може, якісь уже давно треба було викинути? Адже новосілля – чудовий привід розпочати нове життя, і ви нарешті можете із чистою совістю позбутися кривоногих стільців і надбитих тарілок. Раніше викинути їх рука не піднімалася, а тепер стимулом до викидання може стати аргумент, що цей мотлох потрібно упаковувати і він займатиме дефіцитне місце в кузові вантажівки. До речі, переїзд – це ще й чудовий привід для того, щоб позбутися і старого одягу. Трохи одягу й меблів, звісно, можна перебазувати на дачу або до гаража – але чи варта гра свічок?

 

Отже, ви влаштували своїм речам суворий конкурсний відбір – і залишили тільки ті, які вам і справді необхідні в новій квартирі. Тепер можна їх упаковувати. Головне – не відкладайте упаковування речей на останній день. Починати пакуватися краще за 3-4 дні до власне переїзду. Так ви уникнете зайвого нервування і зможете запакувати всі речі дбайливо й ретельно. Заздалегідь придбайте міцні мотузки, скотч, пакувальну плівку й коробки. Краще брати не занадто великі й не занадто маленькі коробки. Ідеальний варіант – ящики для бананів. Вони досить міцні і в них уже прорізані з боків ручки, тож вам не доведеться обв'язувати їх ще й мотузками та обмотувати скотчем, та й нести їх значно простіше. Великі коробки, з одного боку, зручні тим, що в них поміститься багато речей, але, з іншого боку, ви наб'єте їх так, що зрушити з місця повну коробку буде так само легко, як піаніно. А картон просто не витримає такого навантаження. Маленькі коробки, звісно, будуть легшими, але їх буде занадто багато.

 

Починати потрібно з тих речей, якими ви зараз не користуєтеся. Якщо переїзд відбувається влітку, то насамперед упакуйте зимові речі. Узимку, відповідно, зробіть навпаки. Одяг, постільну білизну й подушки з ковдрами простіше за все упаковувати в китайські пластикові сумки. Техніку – або в рідні коробки або в такі, що підходять за розміром, але так, щоб предмети в жодному разі не теліпалися всередині. Як амортизатори годяться подушки, ковдри та інші м'які вироби, навіть дитячі іграшки.

 

Посуд потрібно обгорнути газетами (причому кожен предмет окремо) і укласти так, щоб ці предмети не могли розбитися один об одного. Для цього вільний простір між предметами прокладіть або поліетиленом з пухирцями, або м'ятими газетами. Обов'язково підпишіть кожну коробку. Так вам зручніше буде орієнтуватися потім при розпаковуванні речей. Меблі бажано розібрати й обгорнути пакувальною плівкою, це допоможе вберегти їх при транспортуванні.

 

От, власне, і все. Не такий той квартирний переїзд страшний, якщо здійснювати його продумано і не кваплячись.

07.02.2013

Рейтинг@Mail.ru