UA  RU

МИ ВАНТАЖИМО І ПЕРЕВОЗИМО –
ВИ ЕКОНОМИТЕ!

Машина
від 130 грн/год!

(063) 720-73-44

(067) 745-00-44

(050) 277-41-20


Вантажне таксі Київ

 

Тарифи транспортної компанії Економ-переїзд

Авто Подача Година роботи (Київ) Мін. замовлення (Київ) Виїзд за Київ
Мікроавтобус міні
200 грн 200 грн/год 2 години роботи по Києву + подача=600 грн 11 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – до 5,5 м.куб; довжина – 2,4 м; ширина – 1.50 м; висота – 1.50 м; 1 пасажирське місце
Газель подовжена
300 грн 300 грн/год 2 години + подача=900 грн 15 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – 18 м.куб; довжина – 4,10 м; ширина – 2 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – до 1,5 тн
Мерседес
500 грн 500 грн/год мінімальне замовлення авто 3 години+подача=2000 грн 25 грн/км кругорейс
об'єм кузова – 32-42 м.куб; довжина – 6,2 м; ширина – 2,40 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – 5 тн, гідроборт, перепустка в центральну частину Києва
 


Послуги вантажників

мінімальний тариф максимальний тариф
150 грн 200 грн

 

Мінімальне замовлення вантажників 2 години.


Перенесення речей вагою понад 80 кг сплачується додатково із розрахунку 3 грн за 1 кг.

Вартість пакувальних матеріалів: стрейч-плівка 450 грн, коробки від 80 грн, скотч 70 грн, повітряно-пухирчата плівка 35 грн за 1 метр погонний.


Під вантажним перевезенням розуміється перевезення з точки А в точку Б в межах оплаченого часу. Кожна додаткова точка оплачується із розрахунку 70-100 грн за точку.

Вантажне таксі Київ – одна з найпопулярніших форм переміщення вантажів на незначні відстані. Нерідко виникає необхідність у перевезенні великогабаритних речей, як-от побутова техніка, будматеріали або меблі. Далеко не все можна помістити до легкового автомобіля. У багатьох випадках доводиться викликати вантажне таксі.

 

Грузовое такси

 

Оптимальним транспортним засобом для переїзду є мікроавтобус. Це значно вигідніше, ніж замовляти великовантажний автомобіль. Незважаючи на те що, можливо, потрібно буде здійснити декілька рейсів, вантажне таксі обійдеться дешевше. До того ж використання великовантажного автотранспорту нерідко пов’язане з певними труднощами. Украй низька маневреність даного виду транспортних засобів найчастіше робить неможливим паркування безпосередньо біля під'їзду. Внаслідок цього сильно ускладнюються вантажно-розвантажувальні роботи. А у великих містах рух вантажівок у центрі міста і взагалі заборонено.


Мікроавтобус є транспортним засобом, що має відносно невелику місткість. Попри це саме мікроавтобуси дуже часто використовуються для перевезення вантажів. Якщо порівнювати з перевезенням у відкритому кузові, вантажоперевезення мікроавтобусами більш надійні, бо не потрібно хвилюватися через те, що перевезене майно може зіпсуватися під дощем, снігом, через вітер чи інші погодні умови. Це одна із причин, чому багато підприємців і приватних осіб замовляють саме вантажні перевезення, що виконуються мікроавтобусами.

 

Мікроавтобуси не призначені для перевезень великих за обсягом вантажів, бо ці транспортні засоби мають досить обмежену вантажопідйомність, що встановлюється заводом-виробником. Однак мікроавтобуси зручніші за звичайні вантажівки, вони займають значно менше місця на дорозі. До того ж значно простіше долають інтенсивний рух і пробки.

 

Якщо говорити про вантажно-розвантажувальні роботи, то вони також досить нескладні, коли йдеться про вантажоперевезення мікроавтобусами. Як правило, навантаження й вивантаження перевезеного вантажу здійснюють вручну. Навантаження й вивантаження можна замовити і в нас. Замовляти вантажне таксі зручно при перевезенні речей на дачу або переїзді на нову квартиру. При купівлі в магазині великих або важких речей, меблів. Для доставки техніки до ремонтної майстерні. У більшості компаній, крім вантажно-розвантажувальних робіт, до списку додаткових послуг входить упаковування й маркування вантажу, розбирання й збирання меблів.

 

Послугами вантажного таксі часто користуються будівельні організації. Це швидкий і зручний спосіб перевезти на будівельний об'єкт інструменти й матеріали. Щоб доставити на будмайданчик великогабаритний механізм, немає необхідності замовляти великотоннажну техніку. Значно дешевше буде скористатися мікроавтобусом. Послугами вантажного таксі часто користуються комунальні організації. Адже необхідність перевезення вантажів з'являється у них епізодично. Зазвичай керуючим компаніям вигідніше подеколи користуватися послугами вантажного таксі, ніж утримувати власний автопарк.

 

Перевезення речей у межах міста й передмістя на вантажному таксі обійдеться значно дешевше, ніж на вантажівці. Замовлення вантажного таксі у спеціалізованій компанії – це не лише дешево, але й дуже зручно. Весь процес переїзду можна довірити професіоналам. Фахівці розберуть меблі, упакують і промаркують речі, здійснять навантаження й надійно закріплять вантаж. Ваші речі будуть доставлені до місця призначення швидко й за оптимальним маршрутом. Оскільки в ролі транспортного засобу використовується мікроавтобус, то вантаж буде надійно захищений від негоди. Після прибуття все ті ж фахівці розвантажать і розпакують речі, зберуть і розставлять меблі.

Рейтинг@Mail.ru