UA  RU

МИ ВАНТАЖИМО І ПЕРЕВОЗИМО –
ВИ ЕКОНОМИТЕ!

Машина
від 130 грн/год!

(063) 720-73-44

(067) 745-00-44

(050) 277-41-20


Офісний переїзд

Офісний переїзд, причому незалежно від причин, з яких він здійснюється, – це майже стихійне лихо для керівників і працівників компанії. Справа в тому, що переїзд офісу пов'язаний з багатьма клопотами, ризиком втратити документацію або пошкодити офісне майно тощо. Тож до офісного переїзду варто поставитися вкрай відповідально, а наведені нижче поради допоможуть вам якомога якісніше та без втрат здійснити переїзд офісу.


Тарифи транспортної компанії Економ-переїзд

Авто Подача Година роботи (Київ) Мін. замовлення (Київ) Виїзд за Київ
Мікроавтобус міні
200 грн 200 грн/год 2 години роботи по Києву + подача=600 грн 11 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – до 5,5 м.куб; довжина – 2,4 м; ширина – 1.50 м; висота – 1.60 м; 1 пасажирське місце
Газель подовжена
300 грн 300 грн/год 2 години + подача=900 грн 15 грн/км
кругорейс
об'єм кузова – 18 м.куб; довжина – 4,10 м; ширина – 2 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – до 1,5 тн
Мерседес
500 грн 500 грн/год мінімальне замовлення авто 3 години+подача=2000 грн 25 грн/км кругорейс
об'єм кузова – 32-42 м.куб; довжина – 6,2 м; ширина – 2,40 м; висота – 2,20 м; вантажопідйомність – 5 тн, гідроборт, перепустка в центральну частину Києва
 


Послуги вантажників

мінімальний тариф максимальний тариф
150 грн 200 грн

 

 

Офісний перееїзд


По-перше, необхідно визначитися з тим, як ви здійснюватимете офісний переїзд: самотужки чи за допомогою транспортної компанії. Зазначимо, що у транспортній компанії "Економ-переїзд" працюють професіонали, які займаються переїздами постійно, вони добре знають, як саме перевозити те чи інше офісне приладдя. Наша компанія надасть: професійних пакувальників з їхнім матеріалом і тарою, досвідчених вантажників, транспорт із водієм, адміністратора всього переїзду й навіть прибиральників, якщо вони знадобляться.

 

Запевняємо, що звернутися до транспортної компанії "Економ-переїзд" – це найкраще рішення керівництва фірми, що переїздить, оскільки в такому випадку переїзд буде здійснено швидко, якісно і без втрат.

Упаковування й сортування всіх речей

Зверніться до наших професіоналів – і упаковуванням усіх ваших речей займуться фахівці-пакувальники. У нас є весь необхідний пакувальний матеріал, а також різноманітна тара, у яку збиратимуться офісні речі. Тож вам не доведеться шукати порожні коробки та обгортковий матеріал, сушити голову над тим, як ліпше упакувати комп'ютер, стіл або люстру. Професійні пакувальники зроблять усе так, що після переїзду майно залишиться неушкодженим.

Навантажувальні й розвантажувальні роботи

Наша компанія здійснила не один переїзд офісу, тож навантаженням і розвантаженням вашого приладдя займатимуться професійні вантажники, яким відомо все про те, як переносити ту чи іншу річ, щоб її не пошкодити. Тому якщо ви звернетеся до нашої транспортної компанії за наданням послуг з офісного переїзду, то проблем з навантаженням і розвантаженням, звісно ж, у вас не буде.

Транспортування вантажу

Автотранспорт, який надає транспортна компанія "Економ-переїзд", – це чисті, гарні, місткі та справні машини. Адже навіть і їхній зовнішній вигляд впливатиме на імідж вашої компанії. Водії – це, як правило, досвідчені професіонали, які здійснили безліч переїздів і вміють безпечно перевозити будь-який тип вантажу.

Координація переїзду

Зазвичай наша компанія надає фахівця, який координуватиме весь процес вантажоперевезення. Завдяки йому всі працівники нашої транспортної компанії, що беруть участь у переїзді, працюватимуть злагоджено й чітко. Він відповідатиме за весь процес переїзду, починаючи від упаковування офісного приладдя, до його встановлення в новому приміщенні офісу.

 

Отже, якщо ви хочете успішно й швидко здійснити переїзд офісу, то не варто намагатися зробити все самотужки або за допомогою працівників фірми, які не надто добре розбираються в організації переїздів. Звертайтеся до спеціалізованої транспортної компанії "Економ-переїзд", фахівцям якої добре відомо, як саме здійснюється успішний офісний переїзд. Вони зможуть вам допомогти переїхати до нового офісу швидко, безпечно і без клопотів для вас. Вдалого вам переїзду!

Рейтинг@Mail.ru